Waluta: 
View Cart ( 0 ) Artykuły
0.00zł

FAQ

1. Czy przyjmujesz zamówienia międzynarodowe?

Tak, przyjmujemy zamówienia z Kanady, Danii, Norwegii, Szwecji, Włoch, Szwajcarii, Holandii, Belgii, Finlandii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Grecji, Grenlandii, Hongkongu, Irlandii, Japonii, Korei, Luksemburga, Malezji , Nowej Zelandii, Australii, Portugalii, Hiszpanii, Tajwanu i Stanów Zjednoczonych bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Jeśli znajdujesz się poza jedną z tych lokalizacji, po prostu skontaktuj się z nami. Możemy wysłać zamówienie prawie w dowolnym miejscu na świecie, korzystając z usług DHL.

2. Czy wykonujesz międzynarodowe dostawy?

Wysyłamy do krajów i regionów, w tym Australii, Belgii, Brazylii, Kanady, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Niemiec, Grecji, Grenlandii, Hongkongu, Irlandii, Włoch, Japonii, Korei, Republiki Malezji, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Portugalia, Federacja Rosyjska, Hiszpania, Szwajcaria, Tajwan, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone, jeśli znajdujesz się poza jednym z tych miejsc, po prostu napisz do nas Skontaktuj się z nami.

3. Jakie są akceptowane formy płatności?

Akceptujemy płatności przez Western Union, ważne tylko karty kredytowe - Visa, MasterCard. Płatność gotówką, czekiem, przekazem pieniężnym, subwencjonowaną przez rząd kartą programu, kartą podarunkową, czekiem osobistym lub kontem doładowania w sklepie oraz American Express również paypal jest niedostępna.

4. Czy moja płatność na twoją stronę jest bezpieczna?

Wszystkie płatności są dokonywane online w 100% zabezpieczone. taniebutymaster.com stworzyło bezpieczne środowisko transakcji. Korzystamy z technologii Secure Sockets Layer (SSL) - nasz system zamówień online to branżowy standard technologii szyfrowania - w celu ochrony informacji o zamówieniach online. SSL szyfruje wszystkie informacje, w tym kartę kredytową i wszystkie dane osobowe przekazane od Ciebie na stronie www.taniebutymaster.com. Szyfrowanie zapewnia bezpieczeństwo i spokój, gdy przeglądarka i sieć lokalna obsługuje szyfrowane transmisje danych.

5. Nie mam karty Visa lub Mastercard, co mogę zrobić?

Możesz zapłacić za pomocą Western Union i zaakceptować 10% rabatu za swoją zachodnią opłatę związkową. Możesz po prostu skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty e-mail lub MSN, aby uzyskać informacje o naszych zachodnich związkach.

6. Dlaczego pojawia się błąd, gdy próbuję płacić kartą kredytową?

Jeśli próbujesz dokonać płatności przy użyciu karty kredytowej jako metody płatności, ale otrzymujesz błąd, proszę wrócić i złożyć zamówienie ponownie, twoje poprzednie zamówienia bez płatności zostaną anulowane w ciągu 24 godzin. Skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej, aby sprawdzić, czy Twoja karta ma dobrą opinię, jeśli nie zrealizowały się trzy zamówienia lub więcej.

7. Jak mogę śledzić moje zamówienie?

Możesz sprawdzić status swojego zamówienia w dowolnym momencie, przechodząc bezpośrednio do sekcji Status zamówienia na stronie taniebutymaster.com. Pamiętaj, że aby korzystać z tej funkcji, potrzebujesz numeru zamówienia i adresu e-mail.

Wyślemy Ci wiadomość e-mail z informacją o numerze przesyłki ekspresowej firmy i poinformujemy Cię, jak śledzić Twoje zamówienie. Możesz śledzić przesyłkę na stronie operatora, jeśli nie możesz od razu zobaczyć rekordów na stronie, spróbuj zobaczyć rekordy później, ponieważ czasami operator wprowadza informacje o wysyłce powoli, jednak gwarantujemy, że przesyłka była już w drodze numer śledzenia od nas.

8. Jakie są opcje dostawy i terminy dostaw dla zamówień złożonych na taniebutymaster.com?

Czas dostawy zależy od Twojej lokalizacji, zamówionego produktu. Zazwyczaj wysyłamy przesyłkę w ciągu 12 godzin od momentu usunięcia płatności. Istnieją dwie metody wysyłki. EMS to główna metoda wysyłki, która jest bezpłatna, a dotarcie do drzwi zajmuje 5-7 dni roboczych. I proszę zauważyć, że zamówienia z niektórych krajów dalekiego zasięgu, takich jak Włochy, Holandia i tak dalej, powinny być wysyłane przez DHL Express, 15 dolarów za każdy przedmiot, zazwyczaj przybywa w ciągu 3-5 dni roboczych. Aby uzyskać więcej informacji o wysyłce, proszę połączyć Warunki wysyłki.

9. Jak mogę zmienić moje zamówienie po jego umieszczeniu?

Skontaktuj się z nami, aby zmienić zamówienie, jeśli to możliwe, będziemy się tam zgłaszać. Jeśli Twoje zamówienie zostało już spersonalizowane, zgodnie z naszymi zasadami dotyczącymi zwrotów, nie będziemy mogli go dostosować.

10. Jak anulować zamówienie?

Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej lub MSN w ciągu 6 godzin od zakupu, jeśli chcesz anulować zamówienie. Należy jednak pamiętać, że niektóre zamówienia są wysyłane bardzo szybko po umieszczeniu, nie zawsze będzie można wprowadzić zmiany.

11. Gdzie mogę zwrócić zamówienie?

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupu, pomożemy Ci w wymianie lub zwróceniu pieniędzy. Po pierwsze, powinieneś skontaktować się z naszą obsługą klienta, aby uzyskać adres zwrotny. Elementy muszą zostać zwrócone w ciągu 14 dni od pierwotnej daty wysyłki w stanie możliwym do ponownego zainstalowania.

12. Ile czasu zajmie przetworzenie mojego zwrotu?

Projektujemy nasze produkty, aby zapewnić jakość i wydajność naszym aktywnym klientom. Odczuwamy to samo w odniesieniu do obsługi klienta. Jeśli czujesz potrzebę zwrotu lub wymiany przedmiotu, chętnie go zrealizujemy.

Przedmioty mogą zostać zwrócone w celu zwrotu pieniędzy lub wymiany z dowolnego powodu w ciągu 30 dni od daty zakupu. Po 30 dniach przedmioty muszą być nienoszone i nieumyte, aby otrzymać zwrot lub wymianę. Zwroty będą wydawane na podstawie oryginalnej formy płatności.

Bez pokwitowania:

Przedmioty zakupione w naszym sklepie mogą zostać zwrócone do wymiany po aktualnej cenie sprzedaży, jeśli przedmiot nie jest zużyty i nie ma go.

Rezerwacja po prawej:

taniebutymaster.com zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce zwrotów. Szczególne okoliczności mogą wymagać współpracy z korporacyjnymi partnerami biznesowymi. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij przycisk Zasady zwrotu.

Plecy