Waluta: 
View Cart ( 0 ) Artykuły
0.00zł

Dostawa i oplaty

Wysyłka

Kiedy składasz zamówienie w naszym sklepie taniebutymaster.com, twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 12-24 godzin po otrzymaniu płatności i potwierdzeniu adresu wysyłki. Zwykle wszystkie zamówienia są przetwarzane i wysyłane w ciągu 7 dni roboczych. Jeśli chcesz śledzić kolejność, nasz sklep internetowy wyśle ​​Ci e-mail z informacją o śledzeniu Twoich przesyłek, a także stronę, na której możesz śledzić swoje zamówienie. Następnie możesz użyć numeru śledzenia zamówienia, aby sprawdzić status swojego zamówienia w miejscu.

Używaj często następujących rzeczy:

DHL 3-5 dni roboczych http://www.dhl.com/en.html
EMS 3-7 dni roboczych http://www.ems.com.cn/english.html
Inne sposoby wysyłki 7-15 dni roboczych https://www.17track.net/en

Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z numerem śledzenia przesyłki. Postępuj zgodnie z instrukcjami na e-mailu, aby śledzić przesyłkę. Dzięki temu numerowi śledzenia możesz śledzić postęp swoich produktów od momentu, gdy Twoje zamówienie opuści nasz magazyn do czasu, kiedy dotrze do Twoich drzwi!

Jeśli masz jakieś inne pytanie dotyczące wysyłki, napisz do nas, z przyjemnością pomożemy ci rozwiązać Twój problem.

Zwraca

Jeśli chcesz zwrócić produkt, napisz do nas i poinformuj nas o przyczynie. Prześlemy ci dalsze instrukcje. Towary mogą być wymieniane w warunkach nieużywanych iw oryginalnym stanie z wszystkimi oryginalnymi opakowaniami i etykietami. Zwracając przedmiot wymiany, upewnij się, że imię i nazwisko, adres, numer telefonu i instrukcje są wyraźnie oznaczone.

Zdecydowanie zalecamy używanie identyfikowalnej dostawy. Jeśli Twoje towary zgubią się po drodze, możesz prześledzić firmę przewozową. W przypadku zamówień zagranicznych ten proces może czasami potrwać do 30 dni. Jeśli zwrócisz zamówienie, zapłacisz koszty wysyłki zwrotnej za wszelkie uszkodzone lub wadliwe produkty lub przedmioty, które nie zostały wysłane zgodnie z zamówieniem. Oryginalne koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi.

Zamienilibyśmy /naprawialiśmy produkty bez żadnych kosztów dla klientów w przypadku okazjonalnych awarii produkcyjnych. Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, napisz do nas i poinformuj nas o przyczynie. Prześlemy ci dalsze instrukcje. Towar musi zostać zwrócony niepoprawnie i zawierać wszystkie oryginalne opakowania i etykiety. Po otrzymaniu zwrotu towaru zwrócimy Ci płatność zgodnie z konkretną sytuacją.

Ponad 99% przedmiotów zostanie dostarczonych bezpiecznie. Nie musisz płacić dodatkowych pieniędzy za ubezpieczenie, firma spedycyjna będzie odpowiedzialna za wszystkie przedmioty, które podejmują. W przypadku zagubienia lub uszkodzenia przedmiotu, ponosimy odpowiedzialność za połowę straty.

Plecy